Aktualności

Ukradł paliwo i nagrał się na kamerach monitoringu

Publikujemy wizerunek sprawcy kradzieży do jakiej doszło na stacji paliw. Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę ze zdjęć, proszony jest o osobisty kontakt z policjantami ze Stoczka Łukowskiego lub pod numerem telefonu 47 814 75 01. Zapewniamy anonimowość.

Policjanci ze Stoczka Łukowskiego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło w czerwcu na jednej ze stacji paliw. Z ich ustaleń wynika, że przed godziną 22.00 na teren tej stacji przyjechał samochód marki Audi. Jego kierujący wlał paliwo do kanistra, a następnie zatankował swój samochód. Później nie płacą za paliwo odjechał ze stacji. Interweniujący policjanci ustalili, że tablice rejestracyjne zamontowane na samochodzie marki Audi nie należały do tego pojazdu, skradziono je wcześniej w Garwolinie.

Sprawca kradzieży wraz z samochodem nagrał się na kamerach stacji paliw. Publikując jego wizerunek zwracamy się z prośbą do osób, które go rozpoznają o osobisty kontakt z policjantami ze Stoczka Łukowskiego lub pod numerem telefonu 47 814 75 01, bądź z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.

asp. szt. Marcin Józwik

Powrót na górę strony