Aktualności

W centrum Łukowa wjechał Fordem w ścianę budynku

Śmigłowcem LPR przetransportowano poważnie rannego 70-latka, który kierując Fordem uderzył w ścianę budynku. Teraz prowadzący postępowanie analizując między innymi zabezpieczone ślady ustalą okoliczności wypadku.

Wyjaśniamy okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj w Łukowie. Ze zgłoszenia jakie otrzymał dyżurny łukowskiej komendy wynikało, że kierujący osobówką wjechał w ścianę budynku. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z łukowskiej drogówki ustalili, że kierujący samochodem marki Ford 70-letni łukowianin skręcając w lewo na skrzyżowaniu dróg z niewyjaśnionych przyczyn utracił panowanie nad torem swego auta i zjeżdżając z jezdni uderzył w metalowe barierki, a następnie w ścianę pobliskiego budynku. W wyniku zaistniałego zdarzenia doznał on poważnych obrażeń ciała i śmigłowcem LPR został przetransportowany do specjalistycznego szpitala.

Teraz prowadzący postępowanie ustalając okoliczności zaistniałego wypadku przeanalizują między innymi zabezpieczone ślady, przesłuchają świadków zdarzenia i pokrzywdzonego 70-latka.

asp. szt. Marcin Józwik

foto: asp. szt. Adam Zborowski

Powrót na górę strony