Aktualności

Zapraszamy na debatę społeczną

Bezpieczeństwo publiczne na terenie gminy Stoczek Łukowski, to temat debaty społecznej która odbędzie się 28 września 2023 roku o godzinie 12.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starych Kobiałkach. Spotkanie będzie miało charakter dyskusji w której udział wezmą policjanci oraz przedstawiciele władz samorządowych. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w debacie.

W ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej”, polegającego na koordynacji działań Policji, administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego, realizowane są debaty społeczne.

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwalają także na wymianę informacji między Policją a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania, oraz wypracowanie jeszcze bardziej skutecznych narzędzi i metod wpływających na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców.

W tym celu serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu łukowskiego, na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu publicznemu na terenie gminy Stoczek Łukowski, która odbędzie się 928 września 2023 roku o godzinie 12.00 w Gminnej Bibliotece Publiczej w Starych Kobiałkach.

 

asp. szt. Marcin Józwik

Powrót na górę strony