Aktualności

Poszukiwany 27-latek z narkotykami

Data publikacji 05.09.2023

Policjanci z łukowskiej "patrolówki" zatrzymali 27-latka z narkotykami. Okazało się, że jest on poszukiwany za przestępstwa narkotykowe. Ma „rok do odsiadki”. Mężczyzna usłyszał zarzuty i już trafił do zakładu karnego.

Dzisiejszej nocy patrolujący Park Miejski policjanci zwrócili uwagę na grupę przebywających tam osób. Szczególnie uwagę ich przykuło zachowanie młodego mężczyzny. Zbliżając się do niego zauważyli, że dyskretnie wyjął on z kieszeni bluzy „zawiniątka”, które odrzucił od siebie. Zaraz potem chciał oddalić się od towarzystwa, lecz mundurowi reagując na jego zachowanie uniemożliwili mu to. Gdy sprawdzili wyrzucone przez niego zawiniątka to rozpoznali, że są tam najprawdopodobniej narkotyki. Nie mylili się, po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że był tam mefedron i haszysz.

To nie był jedyny powód dla którego zatrzymany przez policjantów 27-latek chciał uniknąć spotkania z mundurowymi. Okazało się, że młody mężczyzna jest poszukiwany, że ma rok „do odsiadki za przestępstwa narkotykowe”.

27-latek noc spędził w policyjnej celi, rano usłyszał zarzuty i już trafił do Zakładu Karnego.

asp. szt. Marcin Józwik

Powrót na górę strony