Aktualności

Zarzut zabójstwa dla 36-latki!

Zarzut zabójstwa usłyszała zatrzymana przez łukowskich policjantów 36-latka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kilkakrotnie ugodziła nożem swojego znajomego, z którym wcześniej piła alkohol. Grozi jej nawet dożywocie. Teraz o jej losie zdecyduje Sąd.

Łukowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia do jakiego doszło w poniedziałkowy wieczór w jednym z mieszkań na osiedlu Sienkiewicza. Po godzinie 20.00 poinformowano ich o znajdującym się tam martwym mężczyźnie. Ze wstępnych ustaleń Prokuratora i pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że przebywający w tym mieszkaniu spożywali razem duże ilości alkoholu. Wyjaśniając okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, policjanci między innymi zatrzymali mieszkającego tam 57-latka, jego 44-letniego kolegę i 36-letnią łukowiankę Zatrzymane osoby już zostały przesłuchane.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kilkakrotnie ugodziła nożem swojego 49-letniego znajomego, z którym wcześniej piła alkohol. 36-latka już usłyszała zarzut zabójstwa. Grozi jej nawet dożywocie. Teraz o jej losie zdecyduje Sąd.

asp. szt. Marcin Józwik

 

Powrót na górę strony